Klimatizace

splity, multisplity, VRV a VRF systémy

klimatizace

Postaráme se o efektivní klimatizaci

Hledáte vhodnou klimatizaci do vaší firmy, skladu s citlivými materiály či do výrobní haly? Připravíme a namontujeme pro vás jakýkoliv druh přímého chlazení, včetně zaměření, výpočtu a návrhu technického řešení. Navrhneme a namontujeme běžné klimatizace pro bytovou výstavbu, administrativní budovy, školy a nemocnice, i speciální systémy chlazení pro technologie nebo čisté prostory.

Do běžných i nejnáročnějších provozů.

Náš tým se postará o jednodušší splitové a multisplitové systémy, tepelná čerpadla i nejsložitější systémy do náročných provozů. Vnitřní jednotky montujeme v kazetovém, podstropním, mezitstropním, parapetním, nástěnném či kanálovém provedení, podle vašich požadavků. Klimatizace je možné používat pro chlazení i topení.

Naše montážní skupiny čítají dva až tři pracovníky s kompletní výbavou montážního i měřícího zařízení, kteří používají nejmodernější technologie a zařízení. Po zprovoznění systém vždy přezkouší, aby plnohodnotně fungoval. Na montáž poskytujeme záruku až 60 měsíců. Naše klimatizační systémy mohou být plně automatizované, snadno se řídí a nastavují.