Servis TZB

vzduchotechnika, klimatizace, vytápění, požární ochrana

komplexní údržba

Trápí vás výpadek? Spolehněte se na nás.

Ať už potřebujete pravidelnou údržbu vašeho vzduchotechnického systému, systému měření a regulace či záruční a pozáruční servis, můžete se spolehnout, že vám pomůžeme v co nejkratší možné době.

servisní služby

oborové zaměření

Servis vzduchotechnika

Ať už potřebujete pravidelnou údržbu vašeho VZT systému, systému měření a regulace či záruční a pozáruční servis, můžete se spolehnout, že vám pomůžeme v co nejkratší možné době.

Servis klimatizace

Teplotní komfort na pracovišti je důležitý. A to jak v administrativních budovách, kde v nevyhovujících teplotách výrazně klesá pracovní výkonnost zaměstnanců, tak ve výrobnách.

Servis vytápění

Naši odborníci vyřeší váš problém co nejrychleji, nebo zajistí provizorní provoz v případě, že není možné opravu provést ihned. Krom pohotovosti v krátkém čase, zajišťujeme i pravidelné kontroly.

Servis průmyslové chlazení

Nefunguje vám chlazení? Nebo potřebujete pravidelnou kontrolu, záruční či pozáruční servis rozvodů chladu? Postaráme se o urgentní opravu, ať už se jedná o chillery s kondenzátory a nebo se suchým chladičem.

Servis měření a regulace

Špatně se vám reguluje vzduchotechnický systém? V případě poruchy může docházet k výkyvům teplot, což může vést k teplotní nepohodě, nebo případnému ohrožení např. skladovaných materiálů.

Servis požární ochrana

Požární ucpávky, hasící přístroje, protipožární vzduchotechnické klapky. Všechny tyto systémy je dle zákona potřeba revidovat a držovat v dobré technické kondici. O vše se postaráme včetně revizních protokolů.