Měření a regulace

centrální řídící systémy budov, optimalizace provozních nákladů

měření a regulace

Vsaďte na efektivní a maximální úsporu.

Systémy měření a regulace jsou klíčovým bodem systémů topení a chlazení budov. Díky nim je vyvinuté teplo využito správně s minimem teplotních ztrát, takže náklady jsou nízké. Systém je individuálně nastaven tak, aby reagoval na změny podmínek a udržel jak příjemnou pobytovou teplotu, tak specifickou teplotu, kterou si vyžadují vaše produkty.

Spolehlivý systém pro automatizaci budov.

Připravíme pro vás projekt, dodávku a montáž systému měření a regulace a uvedeme ho do provozu, včetně výchozí revize. Používáme moderní montážní a měřící zařízení špičkových a prověřených českých společností i zahraničních výrobců. Postaráme se o systémy měření a regulace pro větrání, klimatizaci, i vytápění. Dokážeme řídit jak malou VZT jednotku, tak celou budovu s BMS vizualizací na počítači.

Odbornost k dosažení maximální úspory.

Členové našich montážních skupin jsou odborníci v oblasti elektrotechniky, se speciální přípravou pro prostory s nebezpečím výbuchu. Jsou certifikovaní ke spouštění a programování VZT regulací a frekvenčních měničů např. Remax, CIC Hřebec, Atrea, ABB, Danfoss  a pravidelně se nadále školí a seznamují s novinkami v oboru.